Boat Fest - 28 Prill

Boat Fest 28 Prill

Ejani te vizitoni vendin te cilin guidat e Bradt Travel e krahasojne me fjordet Skandinave. Linja e tragetit eshte e njohur per pamjet marramendese te maleve madheshtore dhe te liqenit te Komanit, ndersa udhetimi pershkruhet si nje nga udhetimet me te bukura ne bote me varke.

Me 28 Prill, me nisje nga Komani drejt Fierzes rreth ores 10:00 dhe me kthim pasdite rreth ores 16:00, me muzike me deejay te famshem dhe argetim pa fund, do e bejme kete eksperience te paharrueshme.

Transport nga Tirana, Shkodra dhe Prishtina me autobus.

📌 Data 28 Prill
🎧🎶 2 DJ
💃 4 kercimtare
🍷 1 pije falas
🎁 10 cmime
🎐 4 drone
🍰 Torte
🍪 Snacks
🚌 Nisje nga Tirana, Shkodra dhe Prishtina me autobus.
👤 18-40 vjec

Cmimi i biletes 15 Euro ( 2000 Leke )
*Transporti nuk eshte i perfshire.
*Ushqimet e zgares nuk jane te perfshira.

🌐 boatfest@komanilakeferry.com
📞0039 327 256 6357
📞00355 69 680 0748
📞00355 68 527 0934

 

This form does not exist

Nisja nga porti i Komanit