Boat Fest - 22 Prill

Bileta Falas!

Boat Fest 22 Prill

Ejani te vizitoni vendin te cilin guidat e Bradt Travel e krahasojne me fjordet Skandinave. Linja e tragetit eshte e njohur per pamjet marramendese te maleve madheshtore dhe te liqenit te Komanit, ndersa udhetimi pershkruhet si nje nga udhetimet me te bukura ne bote me varke.

Me 22 Prill, me nisje nga Komani drejt Fierzes rreth ores 9:30 dhe me kthim pasdite rreth ores 16:00, me muzike me deejay te famshem dhe argetim pa fund, do e bejme kete eksperience te paharrueshme.

Bileta falas edhe pa makina prandaj dhe vendet jane te limituara.

Nxitoni te pronotoni deri me 20 Prill

Rezervimet kane perfunduar.

Ju falenderojme te gjitheve per reservimet tuaja dhe ju presim ne 22 Prill. Na vjen keq qe smund te pranojme rezervime te tjera por jemi tashme me kapacitet te plote.

Na ndiqni ne rrjetet sociale!