Tur me skaf ne liqenin e Komanit

40 Euro / Person

Tur me skaf ne liqenin e Komanit

Ne perpiqemi te jemi sa me prane nevojave te vizitoreve tane, madje dhe te atyre qe mund te kene shume pak kohe per te qendruar me ne por deshire shume te madhe per te pare bukurite marramendese te vendit tone. Per t’ju pershtatur sa me mire kerkesave te tilla kemi vendosur ne dispozicionin tuaj dhe skafin “Berisha”, me kapacitet deri ne 7 persona dhe me orar fleksibel.
Mjafton te rezervoni pak dite para udhetimit tuaj dhe ne do sigurohemi te keni eksperiencen me te mire te mundshme.

Itineraret qe do ndjekim jane po aq fleksibel sa dhe oraret, mund te vizitoni Lumin e Shales, mund te vizitoni Komanin dhe Fierzen, mund te organizojme ture private me destinacion cdo pike atraktive te liqenit, dhe te gjitha keto sherbime fillojne nga 40€ per person.
Ju vetem na sillni kerkesat dhe deshirat tuaja dhe ne patjeter do i realizojme.

speedboat to komani lake
speedboat to komani lake