Boat Fest - 28 Prill

Boat Fest 28 Prill

Ejani te vizitoni vendin te cilin guidat e Bradt Travel e krahasojne me fjordet Skandinave. Linja e tragetit eshte e njohur per pamjet marramendese te maleve madheshtore dhe te liqenit te Komanit, ndersa udhetimi pershkruhet si nje nga udhetimet me te bukura ne bote me varke.

Me 28 Prill, me nisje nga Komani drejt Fierzes rreth ores 10:00 dhe me kthim pasdite rreth ores 16:00, me muzike me deejay te famshem dhe argetim pa fund, do e bejme kete eksperience te paharrueshme.

Transport nga Tirana, Shkodra dhe Prishtina me autobus.

📌 Data 28 Prill
🎧🎶 2 DJ
💃 4 kercimtare
🍷 1 pije falas
🎁 10 cmime
🎐 4 drone
🍰 Torte
🍪 Snacks
🚌 Nisje nga Tirana, Shkodra dhe Prishtina me autobus.
👤 18-40 vjec

Cmimi i biletes 15 Euro ( 2000 Leke )
*Transporti nuk eshte i perfshire.
*Ushqimet e zgares nuk jane te perfshira.

🌐 boatfest@komanilakeferry.com
📞0039 327 256 6357
📞00355 69 680 0748
📞00355 68 527 0934

 

""
1
Reserve your ticket for Boat Fest 28 April
Nameyour full name
Phoneyour number
How many persons?if you are with a group
CommentsWhere are you coming from? Or any other comment you may have.
0 /
ItemsQtyTotal
Number of tickets[field8][field8*15*1.05+field8*field11*1.05]

* Reservation should be made before 25 April.

* Reservation can be closed before if all the tickets are sold before 25 April.

Previous
Next

Nisja nga porti i Komanit