Komani Lake Ferry Berisha organizon Tur 1 ditor ne Liqenin e Komanit per vetem 26 Euro per person!

Oferta eshte per grupe mbi 5 persona.

Komani Lake Ferry ju ofron mundesine te eksploroni dhe shijoni natyren e qete dhe te mrekullueshme te Liqenit te Komanit. Nisja e turit behet ne oraret zyrtare te nisjes se Trageti Berisha ose Anijes Dragobia :

Oraret e nisjes nga Komani :

Trageti Berisha ora 09.00 am, edhe Anija Dragobia ne oren 09.00 am.

Oraret e nisjes nga Fierza:

Trageti Berisha ora 13.00 , dhe Anija Dragonia ora 06.00 am.

Shenim : Nese deshironi te niseni jashte orareve zyrtare, do te kete tarife extra per transportin.

Pasi arrijme ne Ishullin e Paqes, ndalojme per te shijuar bukurine dhe per tu relaksuar, nderkohe mund tju ofrojme edhe keto sherbime te tjera te perfshira ne cmimin prej 26 Euro/person:

Dreke me menu tradicionel te zones,
Shetitje me anije ose varke
Pijet,
Plazhi,
Barbeky me peshk ose mish te fresket te zones, duke shijuar ne kete menyre peisazhet me te bukura te Liqenit te Komanit,
Transporti i siguruar vajtje – ardhje.

Gjithashtu ju sugjerojme te provoni lundrimin me kayak ne liqen

Kontaktoni ne numrat e telefonit per te rezervuar :

Telefon : 00355 69 68 00 748 / 00355 68 52 70 934
English Phone Number : 00355 67 28 08 727
Italian Phone Number : 0039 32 725 66 357
Ose na shkruani nje email : kontakt@komanilakeferry.com

Ju mirepresim.