Tur ne Luginen e Valbones

Tur ne Luginen e Valbones

Tur ne Luginen e Valbones Lugina e Valbones, nje mrekulli e natyres e cila sduhet humbur por duhet vizituar patjeter te pakten nje here. Prandaj ne i kemi organizuar te gjitha per ju ne menyre qe tju ngelet vetem te shijoni cdo moment te ketij turi. Nisja drejt...
Tur ne Luginen e Valbones

Tour in Valbona Valley

Tour in Valbona Valley A miracle of nature that shouldn’t be missed but needs to be visited at least once. Book this tour Tour in Valbona Valley, a miracle of nature that shouldn’t be missed but needs to be visited at least once. That’s why we have arranged everything...
Tur 1 ditor ne liqenin e Komanit

Tur 1 ditor ne liqenin e Komanit

Tur 1 Ditor ne Liqenin e Komanit 29 Euro All Inclusive Tur 1 ditor tek Liqeni i Komanit, All Inclusive Cmimi 29 Euro eshte per te gjthe ata qe rezervojne turin dhe bejne pagesen online nepermjet PayPal ose Credit apo Debit Card. Nese deshironi te paguani CASH cmimi...
Tur 1 ditor ne liqenin e Komanit

One Day Tour in Komani Lake for only 29 Euro! All incluzive!

One Day Tour in Komani Lake 29€ All Inclusive One Day Tour in Komani Lake, 29€  All Inclusive For all the visitors that pay the tour online via our website booking form ( Payments via PayPal or credit card ). If you choose to pay CASH the price is 35€ or 3500 Lek....
Guesthouse në Liqenin e Komanit

Guesthouse në Liqenin e Komanit

Guesthouse në Liqenin e Komanit "5 Stinet" përballë Ishullit të Paqes Guesthouse në Liqenin e Komanit Miresevini tek 5 Stinët Pesë vila prej druri te sapo ndërtuara presin t’ju japin mirëseardhjen dhe t’ju ofrojnë një ambient të qetë, përgjatë liqenit të Komanit i...
Guesthouse në Liqenin e Komanit

Guesthouse near Komani Lake

Guesthouse in Komani Lake "5 Stinet" in front of Peace Island Welcome to 5 Stinët Villas Five brand-new wooden villas await to welcome you and offer a peaceful environment, located along the beautiful Komani Lake with the most amazing shades of blue that melt with the...
Tur me skaf ne liqenin e Komanit

Tur me skaf ne liqenin e Komanit

Tur me skaf ne liqenin e Komanit 40 Euro / Person Tur me skaf ne liqenin e Komanit Ne perpiqemi te jemi sa me prane nevojave te vizitoreve tane, madje dhe te atyre qe mund te kene shume pak kohe per te qendruar me ne por deshire shume te madhe per te pare bukurite...
Tur me skaf ne liqenin e Komanit

Private Speedboat Tour

Komani Lake Speedboat Adventure Private Speedboat Tour with Flexible Schedule Speedboat tour in Komani Lake Embark on a thrilling journey across the mesmerizing Komani Lake, surrounded by breathtaking Albanian landscapes. Our Speedboat Adventure offers you two...
Ture me kayake ne Liqenin e Komanit

Ture me kayake ne Liqenin e Komanit

Ture me kayake ne Liqenin e Komanit Eksploroni liqenin e Komanit me ture te organizuara 1 ditore. Komani Lake Explore ture me kayake ne liqenin e Komanit. Ne kemi kayake te cilesise se larte, me te gjitha pajisjet e domosdoshme, te prodhuar ne fund te vitit 2015. Turi...
Ture me kayake ne Liqenin e Komanit

Kayak Tour in Komani Lake

Kayak Tour in Komani Lake & Kayak Rentals Explore Lake Koman by yourself in an ecologic way. Kayak Tour in Komani Lake are organized by Ferry Berisha and Guesthouse 5 Stinet. We have kayaks with one, two or 3 places, all of them in perfect conditions and with all the...